WITAMY NA STRONIE GIMNAZJUM NR 9 im. I.J. PADEREWSKIEGO

OVERVIEW

This site gimnazjum9.pl currently has a traffic classification of zero (the smaller the more traffic). We have explored ten pages within the site gimnazjum9.pl and found zero websites referencing gimnazjum9.pl.

GIMNAZJUM9.PL RANKINGS

This site gimnazjum9.pl has seen variant amounts of traffic until the end of the year.
Traffic for gimnazjum9.pl

Traffic ranking (by month) for gimnazjum9.pl

Traffic ranking by day of the week for gimnazjum9.pl

WHAT DOES GIMNAZJUM9.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of gimnazjum9.pl Mobile Screenshot of gimnazjum9.pl Tablet Screenshot of gimnazjum9.pl

GIMNAZJUM9.PL HOST

We detected that the main root page on gimnazjum9.pl took two thousand six hundred and twenty-one milliseconds to stream. Our web crawlers could not find a SSL certificate, so we consider this site not secure.
91.225.28.120

WEBSITE IMAGE

I discovered that this website is implementing the Apache operating system.

WITAMY NA STRONIE GIMNAZJUM NR 9 im. I.J. PADEREWSKIEGO

CONTENT

This site gimnazjum9.pl had the following in the site, "W dniu 27 marca 2018 roku o godzinie 17." We noticed that the website stated "00 odbędą się zebrania rodziców z wychowawcami." It also stated " Uczniowie naszego gimnazjum przyłączyli się akcji Góra grosza. Celem akcji jest wspieranie dzieci, które nie wychowują się w domach rodzinnych. Zebraliśmy 8184 monety 1 gr 81,84 zł. 748 monet 2 gr 14,96 zł. 625 monet 5 gr 31,25 zł. Razem 128,05 zł. Średnio na 1 ucznia przypada 1,64 zł." The header had gimnazjum 9 as the highest ranking keyword.

VIEW MORE WEBSITES

CLVIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Księżnej Izabeli Czartoryskiej Strona klas gimnazjalnych CLVIII LO w Warszawie

CLVIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Strona klas gimnazjalnych CLVIII LO w Warszawie. Ten wpis został opublikowany w Bez kategorii. Ten wpis został opublikowany w Bez kategorii.

.Publiczne Gimnazjum w Bodzanowie.

Im POLSKIEJ ORGANIZACJI ZBROJNEJ w BODZANOWIE. uczniowie naszego gimnazjum zorganizowali przedstawienie z okazji Dnia Kobiet o. Charakterze humorystycznym połączone z musicalem. 9 lutego 2018 roku uczniowie klasy III.

Gimnazjum Bojanowo

Mistrzostwa Gimnazjum - piłka nożna. Turniej Wiedzy o Pierwszej Pomocy Przedmedycznej. Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Wycieczka do Zgorzelca i Gorlitz. Woda to życie - konkurs. Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej. Występy z okazji rocznicy odzyskania niepodległości.

Obóz językowy dla młodzieży - trener personalny kurs w Krakowie

Zostawić w domu czy posłać do placówki? Dobre przedszkole Kraków Bieżanów. Nie każde dziecko uczęszcza do żłobka czy przedszkola i, rzecz jasna, nie ma takiego obowiązku. Różne są przyczyny takiego stanu rzeczy.

Gimnazjum w Budzowie - strona głowna

To jedna z najważniejszych w życiu decyzji. Można ją w dorosłym wieku zmieniać lub modyfikować, jednak ten pierwszy, kluczowy wybór kierunku następuje w gimnazjum lub szkole podstawowej. Oznacza to, że decyzja musi nastąpić w oparciu o wyobrażenia ucznia o danym zawodzie, a nie o jego doświadczenia. W celu przybliżenia uczniom tego jeszcze abstrakcyjnego dla nich obszaru, samorząd Województwa Małopolskiego organizuje Festiwal Zawodów. Dlaczego jest taka ważna? Które gościły.