Szkoła Podstawowa nr 27 im. Jana Pawła II w Rudzie Śląskiej

Szkoła Podstawowa nr 27 im. Jana Pawła II w Rudzie Śląskiej. Szkoła Podstawowa nr 27. Rekrutacja na rok szkolny 201819. Szlachetna paczka 2017 r. Rozkład lekcji i przerw. KONSULTACJE I INNE ZAJĘCIA POZALEKCYJNE. Jak uczyć się języków obcych. Obóz sportowy Wisła 2014. Nr konta Rady Rodziców. Ubezpieczenie na rok szkolny 201718. Szkoła Podstawowa nr 27 im. Jana Pawła II w Rudzie Śląskiej. 48 32 242 65 23. Rekrutacja na rok szkolny 201819. Na stronie www.sp27rudaslaska.edu.pl. Kwietniu wynosi 64 zł.

OVERVIEW

This site gimnazjum9.edu.pl currently has a traffic classification of zero (the smaller the more traffic). We have explored nineteen pages within the site gimnazjum9.edu.pl and found twenty-two websites referencing gimnazjum9.edu.pl.

GIMNAZJUM9.EDU.PL RANKINGS

This site gimnazjum9.edu.pl has seen variant amounts of traffic until the end of the year.
Traffic for gimnazjum9.edu.pl

Traffic ranking (by month) for gimnazjum9.edu.pl

Traffic ranking by day of the week for gimnazjum9.edu.pl

TL Pogoń Ruda Śląska

Buy lasix without a prescription new. GALERIA Z GALI 50 LECIA. MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW TORUŃ 2011.

WHAT DOES GIMNAZJUM9.EDU.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of gimnazjum9.edu.pl Mobile Screenshot of gimnazjum9.edu.pl Tablet Screenshot of gimnazjum9.edu.pl

GIMNAZJUM9.EDU.PL HOST

We detected that the main root page on gimnazjum9.edu.pl took two thousand four hundred and two milliseconds to stream. Our web crawlers could not find a SSL certificate, so we consider this site not secure.
85.11.70.6

WEBSITE IMAGE

SERVER OS

I discovered that this website is implementing the Apache/2.4.10 operating system.

Szkoła Podstawowa nr 27 im. Jana Pawła II w Rudzie Śląskiej

DESCRIPTION

CONTENT

This site gimnazjum9.edu.pl had the following in the site, "Jana Pawła II w Rudzie Śląskiej." We noticed that the website stated " Rekrutacja na rok szkolny 201819." It also stated " KONSULTACJE I INNE ZAJĘCIA POZALEKCYJNE. Jak uczyć się języków obcych. Ubezpieczenie na rok szkolny 201718. Szkoła Podstawowa nr 27 im. Jana Pawła II w Rudzie Śląskiej. 48 32 242 65 23. Rekrutacja na rok szkolny 201819."

VIEW MORE WEBSITES

Reforma Szkolnictwa w 2017 roku - Gimnazjum Blog

Reforma Szkolnictwa co należy wiedzieć? Rok 2017 przyniesie dla nas wiele zmian. Oprócz zmian w prawie podatkowym czekają nas także zmiany w szkolnictwie. Prezydent Duda podpisał ustawę która sprawi że gimnazja znikną z polskiego systemu edukacyjnego. Czy to dobra zmiana? Zdania są podzielone. Największe wątpliwości mają nauczyciele którzy nie wiedzą jaka przyszłość ich czeka. Czy reforma szkolnictwa była konieczna. Punkt widzenia w tej sprawie zależy od punktu siedzenia.

SP nr 9 Leszno

Klasa sportowa o specjalności SIATKÓWKA. W Szkole Podstawowej nr 9 w Lesznie. Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 9 w Lesznie informuje o utworzeniu klasy IV sportowej o specjalności Siatkówka. Poprzez połączenie nauki ze sportem,.

WITAMY NA STRONIE GIMNAZJUM NR 9 im. I.J. PADEREWSKIEGO

W dniu 27 marca 2018 roku o godzinie 17. 00 odbędą się zebrania rodziców z wychowawcami. Celem akcji jest wspieranie dzieci, które nie wychowują się w domach rodzinnych. Średnio na 1 ucznia przypada 1,64 zł.

CLVIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Księżnej Izabeli Czartoryskiej Strona klas gimnazjalnych CLVIII LO w Warszawie

CLVIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Strona klas gimnazjalnych CLVIII LO w Warszawie. Ten wpis został opublikowany w Bez kategorii. Ten wpis został opublikowany w Bez kategorii.

.Publiczne Gimnazjum w Bodzanowie.

Im POLSKIEJ ORGANIZACJI ZBROJNEJ w BODZANOWIE. uczniowie naszego gimnazjum zorganizowali przedstawienie z okazji Dnia Kobiet o. Charakterze humorystycznym połączone z musicalem. 9 lutego 2018 roku uczniowie klasy III.